Saturday, June 13, 2009


add 6 boxes of gogarts, 3 gallons if bryers ice cream & 2 tubs of butter. all this for $120....i saved $175. SCORE!

1 comment:

mitch and amy said...

Mitch wants me to learn to do this as my final YW project for my medallion. We spent about $50. more than that last night and didn't get as much. Is it hard to do? Are you really limited to what you can buy? I need to hang out with you more, I could learn a lot from you!!!